• Komunikat Dyrektora PSM w Grajewie

Szanowni Państwo

Zgodnie z decyzją władz oświatowych zawieszenie zajęć dydaktycznych zostaje przedłużone do Świąt Wielkanocnych.

W związku z koniecznością nawiązania kontaktu ze wszystkimi Uczniami Szkoły w celu uruchomienia zdalnego nauczania prosimy o śledzenie informacji przesyłanych przez nauczycieli poszczególnych przedmiotów.

W najbliższym czasie poinformujemy Uczniów i Rodziców o sposobie i trybie realizacji zadań szkoły w okresie czasowego ograniczenia jej funkcjonowania.

Dyrektor szkoły- Agata Świderska

• UWAGA!!!

W związku z podjęciem działań mających na celu przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-COV-2 na terenie kraju, zajęcia w dniach

od 12 marca do 10 kwietnia 2020 r.

zawieszone.

Szkoła nieczynna

• Szkoła nieczynna

w dniach

od 12 marca do 25 marca 2020 r.

zawieszone.

Szkoła nieczynna

• VIII Regionalne Konfrontacje Akordeonowe w Grajewie

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii VIII Regionalne Konfrontacje Akordeonowe w Grajewie.

• VIII Regionalne Konfrontacje Akordeonowe

• OGŁOSZENIE

Karty wejścia do budynku szkoły są do odebrania w księgowości
    od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30,
    zaś po godzinie 15:30 w sekretariacie.

• Podziękowania

Serdecznie dziękuję rodzicom, uczniom i nauczycielom za ofiarność podczas WOŚP 9 stycznia. Cieszę ,że mogliśmy być razem i uzbierać aż 2690 zł.

Agata Świderska-dyrektor szkoły

• Koncert WOŚP

W dniu 09.01.2020 o godzinie 17:00 w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. J. S. Bacha w Grajewie odbędzie się koncert wspierający 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie może Cię tam zabrakąć! SIEMA

• Zapraszamy na Koncert

• Jasełka Bożonarodzeniowe

• Koncert klasy gitary p. S. Boraka i p. A. Świderskiej

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Koncert klasy gitary p. S. Boraka i p. A. Świderskiej.

• KONCERT

• Andrzejki w Szkole Muzycznej w Grajewie

Andrzejki to wieczór wróżb, ale także okazja do organizowania hucznych przyjęć i zabaw przed Adwentem. Uczniowie Szkoły Muzycznej w Grajewie wspaniale bawili się na szkolnych Andrzejkach. Nie zabrakło smacznych przekąsek i napojów, zabawy przy muzyce oraz konkursów, w których między innymi wybrano króla i królową balu.  Charakter tego wyjątkowego dnia podkreśliły kolorowe stroje, przebrania. Poniżej zdjęcia ze szkolnej imprezy.

• Ogłoszenie

Od 20 grudnia w szkole będzie funkcjonować dostęp jednego wejścia. Dostęp do szkoły będzie możliwy dzięki karcie wejścia, którą będzie posiadał każdy uczeń, zaś rodzice, którzy także chcą otrzymać kartę wejścia, proszeni są o zgłoszenie się do księgowości do piątku 13.12.2019, i dokonanie opłaty w wysokości 3 zł.

• Koncert z okazji Święta Niepodległości

„Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku,
    teraźniejszości ani prawa do przyszłości”.

Józef Piłsudski

Pamięć o naszej przeszłości jest niezwykle istotnym elementem teraźniejszości. To właśnie pamięć o niepowodzeniach i ponownym „podnoszeniu się z kolan”, odwadze i dzielności, kreuje naszą życiową postawę. Nie bez powodu o historii mówi się, że jest nauczycielką życia.

W Państwowej Szkole Muzycznej im. Jana Sebastiana Bacha w Grajewie 12.11.2019 o godz. 17:00 odbył się koncert z okazji Święta Niepodległości. Młodzi wykonawcy, odzyskanie przez Polskę niepodległości, uczcili pięknymi utworami, takimi jak: „Polonez” i „Kujawiak” Ewy Iwan, „Gaik” Witolda Lutosławskiego, „Białe róże” i „O mój rozmarynie”. Wspaniale zaprezentowali utwory wykonawcy dopiero zaczynający naukę gry na instrumencie, jak i wykonawcy z dłuższym doświadczeniem muzycznym.  Ogrom oklasków zdobyła piosenka autorska Aleksandry Wierzchowskiej „Wojenny chłopcze”, w tekście porównując odzyskanie przez Polskę niepodległości do feniksa, który powstał z popiołów. W szkole muzycznej zabrzmiał Chór prezentując takie dzieła jak: „Przybyli ułani” i „Rozkwitły pąki białych róż”, który śpiewem zdobył serca widzów.

Można w różny sposób czcić pamięć tego ważnego wydarzenia, uczniowie Szkoły Muzycznej w Grajewie muzyką oddali hołd bohaterom.

Poniżej zdjęcia z tego wieczoru.

• Wycieczka do Warszawy

W dniu 10.10.2019 roku uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. W stolicy dzieci odwiedziły Pałac Kultury i Nauki oraz wzięły udział w musicalu „Księga dżungli” w Teatrze Roma.

• Święto Edukacji Narodowej

W dniu 17 października , o godz. 17.00

zapraszamy na Koncert z okazji Święta Edukacji Narodowej.

• Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Ślubowanie uczniów klas pierwszych.

• Pasowanie uczniów klas pierwszych.

Uroczyste Pasowanie i Ślubowanie Uczniów Klas Pierwszych

odbędzie się 03 października o godz. 17.00

• Koncert Filharmonii Narodowej

We wtorek 17 września 2019r. o godz. 1815

odbędzie się

Koncert Filharmonii Narodowej

(koncert kostiumowy)

Na bieżący rok zaplanowano  6 koncertów.

Serdecznie zapraszamy rodziców.

Obecność uczniów obowiązkowa.