Menu

Konfrontacje Akordeonowe

 

 

Protokół z posiedzenia Jury 2020

 

 

VIII  REGIONALNE  KONFRONTACJE  AKORDEONOWE

 

VIII REGIONALNE KONFRONTACJE AKORDEONOWE REGULAMIN

 

HARMONOGRAM  PRZESŁUCHAŃ

 

10.00     Rozpoczęcie Konfrontacji

10.15     Przesłuchania kategorii I

11.00     Przesłuchania kategorii II

12.30     Przerwa

14.00     Przesłuchania kategorii III

16.30    Ogłoszenie wyników

 

 

KOLEJNOŚĆ  WYSTĘPÓW


 
KATEGORIA I    

10.15

1.Nikola  Dzierżyk (Ełk)               
2.Stanisław  Kruszewski (Wysokie Mazowieckie)                                                                               
3.Mateusz  Obrycki (Łomża)
4.Natan Seweryn Popko (Suwałki)
5.Damian  Wojciechowski(Augustów)
 
KATEGORIA II

11.00

1.Marcelina  Bazydło (Pisz)
2.Adam  Czerchlański (Bielsk Podlaski)                                  
3.Józef  Domitrz (Wysokie Mazowieckie)                                                                                                                                                    
4.Paulina  Dowgier (Giżycko)
5.Paweł  Jacak (Łomża)
6.Krzysztof  Oboński (Barczewo)                     
7.Paweł  Romanowicz (Białystok)
8.Adam Rybicki (Wysokie Mazowieckie)                                                                                            
9.Paweł  Syrzeń  (Pisz)                 
10.Artur  Witosław (Grajewo)
 
KATEGORIA III


14.00

1.Patryk  Ambrosiewicz (Suwałki)            
2.Karol  Bogdański (Suwałki)              
3.Igor  Fiedoruk  (Białystok)
4.Jan Frąckiewicz (Augustów)                    
5.Karol  Łada (Zambrów)     
6.Jakub  Łukawski (Ełk)
7.Norbert  Salwin (Lidzbark Warmiński)                     
8.Maciej Tymiński (Zambrów)         
9.Iwona  Witkowska (Pisz)   
10.Szymon Wnorowski (Wysokie Mazowieckie)  

 

 

Do pobrania:

HARMONOGRAM__PRZESLUCHAN.pdf

KOLEJNOSC__WYSTEPOW.pdf

Aktualności

Kontakt

  • Państwowa Szłoła Muzyczna I st. im. J. S. Bacha w Grajewie
    Dra. T. Nowickiego 5
    19-200 Grajewo
  • (86) 272-25-82

Galeria zdjęć